Заобикалянето на шампионската защита на титлата от страна на Майкъл Биспинг (30-7 ММА) отива твърде далеч.
“ Това се казва благословия под прикритие. Не мога да се бия в близко бъдеще. Когато тренирам коляното ми създава твърде много, прекалено много проблеми. Така беше и в Тайланд, и ситуацията не се подобрява.
С една дума, с огледа на това, което имаме: Не мога да се подготвя за битка в близко бъдеще, и това е още една причина поради която битка със Сейнт Пиер е идеалния вариант за мен.
Люк Рокхолд няма право да говори, но трябва да бъда честен, някои хора като Йоел, например, отдавна чакат своя ред. Аз разбирам, че и Робърт Уитакър и Гегард Мусаси също са в очакване, но имам насрочена битка, и докато не чуя нещо по-различно от официален източник, аз съм в очакване на двубой с ДЖСП, “ каза Биспинг.
====================================================================================
Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
Тоя голяма смешка аз дето не следя много мма му се дразня камо ли хората които са запалени по тоя спорт
Британска путка е тоя!