Треньорът и мениджър на Канело Алварес Еди Рейносо не е сигурен с каква теглова категория ще се проведе евентуалният реванш със световния шампион на WBA в лека тежка категория Дмитрий Бивол следващата година.
„Трябва да преговаряме. Трябва да видим какви битки можем да организираме. Но ние говорим и правим планове за следващата година. Ще видим дали можем да се бием с Бивол в суперсредна категория за всичките четири титли. Също така трябва да видим какъв е залогът в лека тежка категория.
Загубата от Бивол нарани гордостта на Канело. Но това е спорт. Вие печелите или губите. Няма идеални спортисти. Понякога губиш. Беше ред на Канело да загуби. Но той е умен спортист и прие всичко по най-добрия начин. Той ще продължи напред. Работим усилено за 2023 г. Канело научи много“, каза Рейносо.