Тайън Фюри: Надявам се Джошуа да победи Анди Руиз, но очаквам Руиз отново да го победи

Тайсън Фюри би искал неговия сънародник Антъни Джошуа да победи Анди Руиз – но той не очаква това да се случи.

Пред юни Руиз нокаутира в седмия рунд Джошуа и завоюва световните титли на IBF, IBO, WBA (супер) и WBO в тежка категория.

Двамата ще проведат реванш на 7 декември в Саудитска Арабия.

„Двубоя може да завърши по всякакъв начин. Струва ми се, че Джошуа ще се опита да го направи скучен, използвайте джаба си. Но такава тактика работи само докато не ви ударят. И когато ви ударят започвате да се биете, което е нещо нормално за един боксьор. Вижте, не съм Нострадамус. Надявам се Джошуа да спечели, защото това ше го върне обратно в микса за голям бой между нас, защото Анди Руиз всъщност не представлява толкова голяма атракция,“ каза Фюри.

Надявам се Джошуа да победи, но очаквам Руиз да го победи отново. Ако не можеш да победиш Анди Руиз, къде си тръгнал? Вижте, могат да се направят много пари в бокса, винаги има големи двубои. Дерек Чисора има девет загуби и все още участва в големи битки.

Така че няколко загуби, нямат значение. Най-важното нещо се състои в това да се забавляваме и да се наслаждаваме на това да забавляваме боксовите фенове. Сигурен съм, че все още са останали много добри боксови битки между мен, Джошуа, Уайлдър, Руиз, Дилиан Уайт, Дерек Чисора, и други. Бих искал да видя Дерек Чисора да се бие с ЕйДжей. Това би било добър бой.“




5 Коментара

  1. King Fury ноември 8, 2019 2:58 pm  Отговор

    Джошуа има само един шанс срещу Анди Руис и то е контролът на дистанцията.Джошуа трябва да се изправи на пръсти ида боксира Руис.Да му нанася удари и да се опита да го изтощи и за нищо на света да не допуска серия от удари.Ако мачът премине 9 рунд победата ще е за Джошуа ,независимо дали ще е с решение или нокаут.
    Аз обаче мисля ,че Джошуа не може да се боксира дълго и концентрирано и Руис отново ще го хване на контраатака и ще го нокаутира отново

  2. Митко ноември 8, 2019 4:01 pm  Отговор

    Дебеланкото не може да удря. Да не забравяме, че той първи си седна на дебелия гъз и после просто късмета беше на негова страна да не бъде засечен пак. Джошуа изглеждаше повече изморен от колкото наранен във нокдауните си. Сега като го подсилят със нещо за въздух дебеланкото най вероятно ще лежи по гръб.

  3. ivan ноември 8, 2019 9:16 pm  Отговор

    митко просто си фен на щангиста и ти е мъчно , те не са спирали да го подсилват ама нека пак, и нети идва на акъла че на кубрат щангиста няма да му удиса

  4. Митко ноември 8, 2019 11:39 pm  Отговор

    Не съм фен на щангиста. За мъчно изобщо пък не може да става и дума. Аз бях за дебелия тогава. При дебюта си във САЩ може да е бил чист, заради по строгите уж мерки за допинг. Тука за Пулев не говорим кой ще му е по удобен. Коментираме дебелия и щангиста. Тука във реванша залога е голям и Хърн ще направи всичко възможно да вземе поясите пак неговия човек, ще има купени съдии и прикрит допинг най вероятно. Първия път малко или много подцениха дебелия. Сега щангиста ще го назобят много здраво и вероятно ще видим брутален нокаут за него. Ако я вкара тая физика във действие смятай че тоя дребен затлъстял мексиканец е свършен.

  5. Пламен ноември 9, 2019 1:40 am  Отговор

    За съдиите да, стигне ли се до картите – Джошуа взема мача. А за зоба – в профи спорта на високо ниво всички зобят, особено тези, около които се въртят големите пари. И Пакияо въпреки, че бях за него срещу Търман беше до козирката
    В първия мач Джошуа не загуби поради липса на химия

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *