Тази вечер на „Олимпийски стадион“ в Москва, Русия ще се проведе голяма боксова гала-вечер, която ще бъде оглавена от обединителния двубой в полутежка категория между световните шампиони на WBC, WBA ( супер ), IBF и WBO Александър Усик (14-0, 11 KO) и Мурат Гасиев (26-0, 19 KO).
По- нетърпеливите фенове на бокса ще могат да се насладят на боксовото шоу от 17 часа българско време.
КАНАЛ # 0
КАНАЛ # 1
КАНАЛ # 2
КАНАЛ # 3
КАНАЛ # 4
КАНАЛ # 5
Уважаеми приятели!
Надяваме се на Вашата подкрепа!
Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
Обичайната тактика и стил на Усик сработват.Печели първите удари. На Газиев ще му е трудно да нацели такъв постоянно движещ се.
Вече няма въпросителни , кой е по- добрия боксьор. Видя се по правилата на бокса. Изумен съм от представянето на Усик … за втори път след мача му с Хук. 12 рунда непрекъснато непрестанно двивжение с крака и в същото времем нон стоп обсипване 12 рунда съперника с комбинации от точни удари. Като машина. Не знам как може да се противодейства на такъв стил. Усик наложи стила си и не даде почти никакви шанскове за Газиев. Беше ми много любопитно да видя за първи път Газиев , тотално омаломощен. Рано му е на Газиев за супер шампион…Само на 24 години е. Ще се развие още. За сега има само една желязна поносимост на удари и учебникарки контри с много свирепа сила.