Селестин Кабалеро – обмисля своето бъдеще

Бившия световен шампион Селестино Кабалеро ( 37 – 6, 24КО ) беше бит здраво в последната си среща от Адриан Ещрела ( 19 – 0, 17К0 ) и записа тежка загуба, която го накара сериозно да се замисли за своето бъдеще.

Кабалеро беше свален в нокдаун на два пъти в петия рунд. Той успя да оцелее и да се изправи на крака, но бе повален отново на пода в десетия и в единайстия.

38- годишния ветеран, който записа четвърта загуба в последните си седем срещи, не успя да бъде равностовен в нито един момент от срещата на далеч по- младия си ( 22 ) съперник. Кабалеро заяви, че ще си вземе почивка, за да обмисли на спокойствие своето бъдеще. Той добави, че след края на кариерата си, се надява да стане рефер или съдия.